Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Сьогодні пересувні амбулаторії працюватимуть у двох районах Полтавщини

Сьогодні пересувні амбулаторії працюватимуть у двох районах Полтавщини

Сьогодні пересувні амбулаторії працюватимуть у двох районах Полтавщини. Це Карлівський та Чутівський. Жителів чотирьох сіл обслуговуватимуть медики із районів та медсестри обласної лікарні імені Скліфосовського. Про це нам повідомила керівниця обласного центру здоров’я Ніна Дурдикулиєва. І додала: у Карлівському районі до бригади медиків долучать лікаря-онколога. Ці кадри зняті у серпні цього року. Тоді амбулаторії працювали у Диканському районі. У них можна виміряти тиск, індекс маси тіла, а також зробити аналіз крові та електрокардіограму.

«Професор Баштан Володимир буде оглядати. Жінки зможуть пройти ультразвукове дослідження молочних залоз, огляд онкологом. За потреби, якщо виявляться якісь сумніви, підозри, то такі жінки будуть скеровані на поглиблений огляд до обласного онкологічного диспансеру»– каже Ніна Дурдикулиєва, керівниця обласного центру здоров’я.

Із початку року на Полтавщині організували вісім виїздів у райони.  Обстежили майже сімсот п’ятдесят людей. Загалом в області є сім пересувних амбулаторій. Їх придбали на початку липня цього року за кошти Світового банку.