Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Полтаві сталася аварія - зіткнулися «Тойота» та «Газель»

У Полтаві сталася аварія - зіткнулися «Тойота» та «Газель»

Сьогодні, о 17:45, у Полтаві сталася аварія - зіткнулися «Тойота» та «Газель». Аварія сталася на перехресті вулиць Раїси Кириченко та Героїв Чорнобильців. У «Газелі» був водій без пасажирів. У легковому автомобілі - чоловік з дружиною та дитиною. На час зйомок вони всі перебували у лікарнях.

Олег Лаптєв, очевидець: Автомобіль «Тойота» рухався звідти, тобто проти руху. Рейсовий автобус їхав правильно. Вийшов боковий удар в машину.  У машині була дитина, водій, дружина. В автобусі людей не було. Тільки водій. Травмувався водій «Газелі». У нього зламана ключиця. І дитина у важкому стані.

Руслан Детюк, інспектор поліції: За попередньою інформацією, яку нам надали свідки. Водій автомобіля «Тойота» рухався по вулиці Раїси Кириченко зі сторони вулиці Пушкіна і на даному перехресті не надав перевагу в русі автобусу, який рухався по вулиці Чапаєва. Є потерпілі: водій автобуса та водій автомобіля «Тойота», разом із пасажирами – дружиною та дитиною. Усі учасники дорожньо-транспортної пригоди госпіталізовані.