Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавська "Ворскла" не втримала перемогу над лісабонським "Спортингом"

Полтавська "Ворскла" не втримала перемогу над лісабонським "Спортингом"

Полтавська "Ворскла" не втримала перемогу над лісабонським "Спортингом". Матч скінчився з рахунком 1:2. Другий тур групового раунду Ліги Європи УЄФА (група Е) відбувався за температури +7, кількість вболівальників, які прийшли подивитися європейський футбол досягла 15 тисяч. Глядачі усі 90 хвилин підтримували команду вигуками, хвилею на стадіоні, наприкінці першого тайму запалили ліхтарики на мобільних телефонах. У післяматчевих коментарях "ворскляни", зокрема півзахисник Ігор Пердута, подякував полтавцям та гостям міста за підтримку.

- "Значить, зараз не заслужили. Значить "Спортинг" більше заслужив. У них не було стільки багато моментів, щоб виграти у нас. Дуже прикро. Дуже різкі, технічні. Ми командою намагалися стримувати їх. Думаю, виходило. Та самі бачите, не втримали те, що хотіли. Тепер я розумію, як почуваються команди, які пропускають від нас на останніх хвилинах. Наскільки це прикро і важко морально", - поділився враженнями від гри півзахисник "Ворскли" Ігор Пердута. 

"Ворскла" першою забила, коли на 10-й хвилині Владислав Кулач скористався помилкою португальського гравця. На останній хвилині зустрічі та у доданий час португальці забили і вивели свою команду на перше місце у турнірній таблиці групи Е. Не допомогли колективу травмовані Чижов, Кобахідзе та Васін. "Біло-зелені" після матчу зі "Спортингом" втратила очки в групі Е і залишилася на третьому місці.

- "Ми вивчили суперника, прорахували все до дрібниць. Крім одного: в кінці матчу сили наші вичерпалися. Не можу сказати, що нам не вистачило досвіду або фізики. Я не був великим футболістом, але після поразок вставав і йшов далі. Це для нас буде трампліном для подальших успіхів. І незважаючи ні на що, це було свято, я давно не відчував подібних емоцій. Ми вибрали правильну тактику, яка працювала до 90 хвилини. Дуже прикро програвати", - поділився враженнями від матчу головний тренер "Ворскли" Василь Сачко.

 Наступна зустріч для "Ворскли" у рамках Ліги Європи запланована на 25 жовтня ‑ тоді полтавці поїдуть в Баку до агдамського "Карабаха". За 2 дні, у неділю, 7 жовтня, підопічні Василя Сачках у рамках чемпіонату України зустрічатимуть київський "Арсенал"ю Початок матчу о 19:30.