Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Каріна Попова
Каріна Попова

За допомогою танців учителька з Полтави навчає дітей англійській мові

За допомогою танців учителька з Полтави навчає дітей англійській мові

«Проскурня Вікторія.Учитель англійської мови. Я вже 11-й рік працюю в цій школі. Це робота 24 години на добу», – каже учителька англійської мови Вікторія Проскурня.

«Я дуже хотіла працювати вихователем у таборі. Тому я пішла у педагогічний університет. Коли пішла працювати перший рік до школи, я ще не могла зрозуміти: моє це, чи ні.Мабуть, на третій рік це пройшло» , – розповідає жінка.

«Мене навчали  «British Council», «MM Publications», «Oxford University Press» і я проходила навчання у Білій Церкві. Я впевнена, що вчитель, який нічому не навчається, не розвивається, мабуть, з часом, для дітей він перестане бути цікавим», – говорить Вікторія.

Вікторія Проскурня, учитель англійської мови: Учитель не може говорити увесь урок. Він має показати, розказати, як робити і підтримувати діток, щоб вони самостійно працювали» , – каже учителька.

«Знаходжу цікаві завдання, роздруковуємо картки. Вони самі виготовляють книжечки, «лепбуки», – розповідає Вікторія Проскурня.

«Вона усе знає. Танцюємо на уроках і співаємо. Показувати картинки» , – говорить учениця 2 класу Анна Сіроштан.

«Там на дошці висять картинки і я люблю їх вибирати»,говорить учениця 2 класу Марія Сидоренко.

«Повага до дитини і розуміти, що дитина - це особистість. Кожна дитина різна і до кожного має бути свій підхід, і повага вчителя. Вийду щаслива, що я змогла щось зробити для дітей і якимось чином навчити», – каже учителька.