Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На Полтавщині зможуть виконувати завдання ЗНО, надрукованих шрифтом Брайля

На Полтавщині зможуть виконувати завдання ЗНО, надрукованих шрифтом Брайля

Наступного року завдання зовнішнього незалежного оцінювання для людей з проблемами зору друкуватимуть шрифтом Брайля. Про це розповіла відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині Наталія Барболіна. За її словами, шрифт Брайля використовуватимуть у завданнях з чотирьох навчальних предметів.

 «Для них буде створено умови для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, історії України і біології за завданнями, які будуть видрукувані рельєфно-крапковим шрифтом Брайля. Під час реєстрації на зовнішнє оцінювання, є спеціальна опція, де вони повинні вказати чи потребують створення особливих умов», – розповідає відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині Наталія Барболіна

За словами Наталії Барболіної, надруковані шрифтом Брайля завдання випробовували цього року на додатковій сесії ЗНО. В Україні такі завдання виконували 10-ро чоловік, серед них жодного з Полтавщини. Наступного року основна сесія тестування розпочнеться 21 травня і триватиме до 13 червня.