Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

У Полтаві 220 чоловіків урочисто відправили на службу до військ

У Полтаві 220 чоловіків урочисто відправили на службу до військ

«Сьогодні проводимо урочисті заходи щодо відправки кращих строковців області. Близько 200 людей», – каже Дмитро Губський, обласний військовий комісар.

«Я прийшла до свого сина, Александрова Максима, проводжати його на службу. Не хочу, щоб він ішов. Він у мене один-єдиний син», – розповідає Валентина Александрова, мати призовника.

«Він у нас одненький, звичайно ж, будемо скучати, хвилюватися», – говорить Лілія Касян, мати призовника.

«Так, як сказали, навчання. А далі буде видно. Ніби потрапляю водієм. Батьківщину захищати», – додає Вадим Касян, призовник.

«З настроєм бойовим. Сьогодні відправляюся о шостій вечора. У прикордонні війська. Не знаю, хотілося саме туди. Казали, там ніби добре», – говорить Віталій Дмитерко, призовник.

«В основному сьогодні відправки у ЗСУ. Це й повітряні сили, сухопутні, формування команд у Нацгвардію та прикордонну службу. Вчора була відправка трьох команд, а більш потужна – це перша», – каже Дмитро Губський, обласний військовий комісар.

Обласний військовий комісар Дмитро Губський повідомив: цьогорічна осіння призовна кампанія на Полтавщині стартувала 1 жовтня і триватиме до 30 грудня. Загалом за цей час із області на службу відправлять 686 чоловіків. У зону ООС вони не поїдуть.