Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Боцула
Ольга Боцула

TruCam: Полтавські патрульні почали фіксувати порушення швидкості руху

TruCam: Полтавські патрульні почали фіксувати порушення швидкості руху

Це частина траси  Київ-Харків у селі Супрунівка, що під Полтавою. За допомогою такого спеціального пристрою TruCam інспектор поліції Андрій Чудновцев  вимірює швидкість, з якою рухаються авто на цій дорозі.

«Водії мають їхати у цьому населеному пункті зі швидкість 50 км за годину. Плюс 20 км, які дає держава. Якщо більше, це буде порушенням закону», - розповідає інспектор патрульної поліції Андрій Чудновцев.

Цей пристрій дозволяє фіксувати порушення за допомогою фото та відео.

«Цей прилад розпочинає виловлювати ціль на відстані 350-500 м. робить фотофіксацію, аби водієві-порушнику можна було показати, який автомобіль був і його номерний знак», - розповідає інспектор патрульної поліції Андрій Чудновцев.

Водій цього автомобіля їхав зі швидкістю 97 кілометрів на годин.  Патрульні його зупиняють.

«Добре покриття на дорозі і я не помітив, що вже заїхав в населений пункт», - каже водій автомобіля Микола Богдан.

Патрульні зафіксували, що  правила дорожнього руху на цій дорозі  порушив водій мікроавтобуса Іван Уваров.

«За часом, якщо не порушувати правила, будемо їхати замість 7 години – 10-11 годин», - каже  водій автомобіля Іван Уваров.

У місцях, де патрульні фіксуватимуть порушення швидкості, стоятимуть ось такі службові автомобілі з увімкненими проблисковими маячками синього кольору.

«З 15 жовтня штраф за перевищення швидкості більше, ніж на 20 кілометрів на годину,складатиме 255 гривень, більш як на 50 кілометрів на годину - 510 гривень», - говорить інспектор патрульної  поліції Олександр Матвійко.

Цей тиждень патрульні не штрафуватимуть водіїв, які перевищили швидкість. Попереджатимуть усно, розповів інспектор поліції Олександр Матвійко. За словами прес-офіцерки патрульної поліції Полтавщини Наталії Ширіпової, через перевищення швидкості з початку року в області сталося близько трьохсот  аварій.