Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Каріна Попова
Каріна Попова

Відрізок дороги у селі Гожули Полтавського району відремонтували

Відрізок дороги у селі Гожули Полтавського району відремонтували

Такий вигляд нині має дорога на вулиці Лавчанській у селі Гожули Полтавського району. Такою вона була наприкінці вересня цього року. 3-го жовтня  трасу почали ремонтувати, каже житель села Артем Дугін.

«У перший день нарахував 4-5 одиниць техніки. Були самоскиди, трактори, грейдери. Зробили тротуари, вирівняли покриття і в останні два дні вони закатали асфальтом найбільш зруйновану ділянку», – говорить житель села Гожули Артем Дугін.

Леонід Шевченко щодня їздить цією дорогою. Каже,  її не ремонтували більше 40 років.

«Скільки ресор змінив, скільки разів робив ходову. Лопнуло – поїхав замінив, бо потрібно возити людей», – розповідає водій Леонід Шевченко.

Артем Дугін каже: щоб дорогу відремонтували, сільська рада у липні цього року зверталася до балансоутримувача відрізка дороги.

«Ця ділянка дороги знаходилася на балансі міської ради.Отримували відписки, що про дорогу знають, але грошей не мають», – каже житель села Гожули Артем Дугін.

На цьому фото – збори селян 16-го вересня. На них прийшли близько 40 жителів, каже Геннадій Полових. Тоді вирішили збирати гроші на ремонт дороги самостійно.

«Ми планували зібрати хоча б 20 тисяч гривень, щоб засипати дорогу щебенем. За три тижні ми зібрали 146 тисяч 350 гривень», – розповідає житель села Гожули Геннадій Полових.

Нині у соціальній мережі створили опитування, де вирішують, на що витратити зібрані гроші.

«Створили опитування і люди голосують за те, щоб зробити тротуар, хтось голосує за освітлення на греблі, хтось за ремонт дороги в самих Гожулах», – каже житель села Гожули Геннадій Полових.

Скільки грошей з міського бюджету витратили на ремонт цієї дороги стане відомо після підрахунку суми підрядною організацією, яка виконувала ремонт. Про це повідомив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Олексій Чепурко.