Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавець Юрій Дмитренко у складі Національної збірної України сьогодні відлітає на «Ігри Нескорених»

Полтавець Юрій Дмитренко у складі Національної збірної України сьогодні відлітає на «Ігри Нескорених»

Полтавець Юрій Дмитренко у складі Національної збірної України сьогодні відлітає на змагання «Ігор Нескорених». Він і ще 14 учасників від України о 21-й годині відлетять з міжнародного аеропорту «Київ» до СІднею. Змагатиметься Юрій у веслуванні на тренажерах і штовханні ядра. Додатково – в естафеті з плавання і стрибках у довжину. На цих кадрах, знятих 15 жовтня  – наш земляк, Юрій Дмитренко. Це - захід в Будинку офіційних прийомів у Києві — остання офіційна зустріч представників української збірної перед їхнім відльотом до Австралії.

Євген Мазур, головний тренер збірної України на «Іграх Нескорених»: Все, що запланували тренерський склад, команда виконала . Їде з хорошим настроєм до Сіднею. Головне, що ніхто не травмувався, ніхто не захворів. Я дуже радий. І думаю, що команда набувала фізичних та моральних якостей.

«Ігри Нескорених» відбуватимуться в австралійському Сіднеї з 20 до 27 жовтня. Участь у них вІзьмуть учасники з 18-ти країн. Змагатися будуть у 12-ти видах спорту: стрільба з лука, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе, регАта, вітрильний спорт, волейбол сидячи, баскетбол та регбі у візках. «Ігри Нескорених» – це змагання людей, які зазнали поранень у зоні бойових дій по всьому світу. Їх проведуть вчетверте. Україна бере участь у цих змаганнях вдруге.