Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На "Лтаві" звітуватимуть про підготовку до опалювального сезону

На "Лтаві" звітуватимуть про підготовку до опалювального сезону

Цієї п’ятниці, 19 жовтня, о 19:20 у прямому ефірі Суспільного мовника Полтавщини, телеканалі ЛТАВА, відбудеться восьмий випуск #Звіти_наживо, присвячений звітуванню чиновників, відповідальних за забезпечення старту нового опалювального сезону. Протягом 52 хвилин директор департаменту будівництва, містобудування і ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан розкаже про результати роботи протягом періоду опалювальних канікул та відповідатимуть на запитання громадян та журналістів.

Команда Суспільного спільно з рухом “ЧЕСНО” поставить очільникам профільних департаментів питання, що стосуватимуться готовності інфраструктури міста до холодів. Серед іншого, посадовці звітуватимуть про орієнтовні дати старту опалювання житлового фонду в умовах порівняно теплої осені, рівень заборгованості населення за теплопостачання, ремонти теплотрас протягом літа та проблеми, із якими раніше стикалося місто. Крім цього, посадовець прокоментує, наскільки обґрунтованими є тарифи на опалення, які встановлює місто, а також чи готує міська влада спеціальні програми переходу житлових господарств на індивідуальне опалення чи масове встановлення лічильників.

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Голбана та протягом прямого ефіру за телефоном студії (0532) 60-22-01.

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

Листопад — бюджети міст

Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.