Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

На благодійному концерті в Полтаві збирали гроші для лікування Софії Бриль

На благодійному концерті в Полтаві збирали гроші для лікування Софії Бриль

Ось так в холі обласного центру естетичного виховання учнівської молоді збирають гроші на лікування дворічної Софії Бриль.У неї – рак крові.

«Таке горе сталося буквально місяць назад. Поставили такий жорстокий діагноз. Всі зібралися таким чином допомогти фінансово. Що ми можемо зробити?Ми можемо робити те ,що можемо робити гарно . Ми танцюємо, весь палац приєднався», - говорить організаторка благодійного концерту Олена Швачко

Аби зібрати гроші, організували концерт та благодійний ярмарок.

«У нас гуртки декоративно – ужиткового. Діти наробили чогось і зараз триває благодійна ярмарка.Є запрошення і є дві благодійні скриньки, ось туди кидаються гроші»,- говорить директорка «ОЦЕВУМ»  Надія Чернобель.

Ось такі вироби із пластиліну на ярмарку продає Тамара. 

«Ми  всі групою виготовляли вироби, щоб продавати  на благодійному концерті. На квіточку, наприклад, ми витрачаємо п'ятнадцять хвилин , а на тикву десь півтори години»,- каже учасниця благодійного ярмарку Тамара Подпала.

«Для нас це можуть бути досить невеликі кошти 5, 10 гривень, але це найменша сума, яку ми можемо віддати на пожертву. Вона врятує життя  маленькій дитині»,- розповідає  учасниця благодійного концерту Тетяна Буря

Зібрані гроші передадуть батькам дівчинки – для операції. Наразі Софія Бриль з мамою перебуває в обласній лікарні. Про це повідомила директорка «ОЦЕВУМ»  Надія Чернобель.