Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

За 15 днів до поліції добровільно здали 158 одиниць незареєстрованої зброї

За 15 днів до поліції добровільно здали 158 одиниць незареєстрованої зброї

За 15 днів до поліції добровільної здали 158 одиниць незареєстрованої зброї. З них близько 50-ти одиниць – це нарізна зброя армійського зразка, розповів начальник відділу комунікації обласної поліції Юрій Сулаєв.  Місячник добровільної здачі зброї на Полтавщині почався першого жовтня. Він триватиме до кінця місяця. Юрій Сулаєв каже: до поліції нелегальну зброю можна здати у будь-який час доби.

Титри: Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації Нацполіції області: «Мова йде про незареєстровану  про зброю, яка незаконно зберігається. Це може бути зброя  нарізна, холодна, гладко ствольна. Це може бути вибухівка. В тому числі набої, гранати, міни, снаряди різного калібру»  «Жодної відповідальності для людини, яка принесе й здасть цю зброю немає» «Кримінальна відповідальність за незаконне зберігання зброї, вибухових пристроїв, набоїв та інших вибухонебезпечних предметів»  «Передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від трьох до семи років» 

Попередній місячник добровільної здачі зброї у області пройшов з першого по тридцяте квітня. Тоді до поліції здали близько трьохсот одиниць зброї.