Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ірина Давва
Ірина Давва

«Daewoo Lanos» та «Toyota Camry» зіткнулися у Полтаві близько 16-ї години

«Daewoo Lanos» та «Toyota Camry» зіткнулися у Полтаві близько 16-ї години

Це вулиця Великотирнівська. Біля автовокзалу зіткнулися «Тойота» і «Ланос». Водії останньої автівки Олександр розповідає як все було.

Олександр Оніщенко, водій «Део Ланос»:  В лівому ряду, за тролейбусом, на червоному світлофорі . Я його навіть не бачив, якщо чесно. Він мене стоячого вдарив.Він вдарив мене своєю лівою стороною  в мою праву задню сторону, швидкість то невелика була. Його просто підкинуло він різко на газ натиснув і все.

Водія білої «Тайоти» забрала швидка, каже речник обласної поліції Роман Грішин. Нині чоловік у лікарні, де саме – речник не каже.

Роман Грішин, заступник начальника відділу комунікації поліції Полтавщини: Зазнав невеликих тілесних ушкоджень. Йому була надана медична допомога на місці бригадою медиків. Також було доставлено до медичного закладу до подальшого обстеження . Водій «DAEWOO Lanos» не постраждав.

Ділянку, де сталася аварія – перекрили. Рух транспорту – не ускладнений, телефоном повідомила прес-офіцерка патрульної поліції Наталія Ширіпова. Попередньої причини, представники слідчо-оперативної групи, які працювали на місці аварії, не назвали.