Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Катерина Залєвська
Катерина Залєвська

У центрі Полтави сталася аварія

У центрі Полтави сталася аварія

- Сьогодні у Полтаві близько 10.20, на перехресті вулиць Соборності та Дмитра Коряка зіткнулися тролейбус  та автівка «Лада». Ось так виглядає «Лада». А це – тролейбус, в якому їхали пасажири. Нині він стоїть тут. Чекають на патрульну поліцію. У нього розбите лобове скло.

На дорозі – рештки скла. Кермувальниця тролейбуса телефонує у депо. Водій «Лади» - до страхової фірми.
- "Це від тролейбуса. Крило, бампер, дефекти кузова", каже Олег Кольчик, водій «Lada»

Олег їхав на роботу. Разом із ним, каже, на передньому пасажирському сидінні – була знайома.

- "Став, увімкнув «поворот», відчув поштовх ззаду. А дівчина, яка їхала зі мною забила ніс, кров із носу", - каже Олег Кольчик, водій «Lada»

Швидку не викликали. Дівчину відвели до закладу харчування, що поруч.- Дівчинка була травмованою. Ми їй приклали лід. В не ніс почавнабрякати. Ми її відправили до лікарні, - говорить Валентина Чижова, адміністраторка закладу харчування

Об 11-й годині приїжджають патрульні.Роблять схематичні позначки аваріїОпитують водіїв. Тролейбус їхав із мікрорайону Левада на Інститут зв’язку.Його кермувальниця від коментарів відмовляється.

- "За попередньої інформацією винен водій тролейбуса. Є потерпілі в іншому транспортному засобі. Тому чекаємо на слідчо-оперативну групу,яка буде встановлювати обставини", - розповів Костянтин Дубина, патрульний поліціянт

О 17-й годині прес-офіцерка патрульної поліції Наталія Ширіпова підтвердила: зіткнення спричинила кермувальниця тролейбуса - не дотрималась безпечної швидкості та дистанції і зіткнулася з автівкою «Лада». На водійку поліціянти склали протокол. Справу розглядатиме суд.