Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Каріна Попова
Каріна Попова

У Лубнах поховали загиблого бійця з Полтавщини Андрія Бойка

У Лубнах поховали загиблого бійця з Полтавщини Андрія Бойка

10 ранку. Лубни. До будинку, де жив Андрій Бойко сходяться люди,щоб попрощатися із загиблим бійцем. Люди приносять вінки та живі квіти. Біля труни – рідні воїна, побратими,однокласники, одногрупники та знайомі.

Коли він був маленьким, був веселим і швидким дитям. Це така свідома дитина, що у 20 років знав, на що йде.Шкода, що він не нажився тим життям, як ми. Не одружився, не було дітей. Він казав: якщо не я, то хто? Я низько вклоняюся йому. Вдячна, що є такі люди.», - розповідає тітка Андрія Бойка Тамара Ярова.

Об 11-й Андрія починають відспівувати. Похоронна процесія рушає до міського кладовища. У руках військових – український стяг. Автомобіль з Андрієм супроводжують вояки. Позаду їде швидка.

О 12:30 з Андрієм прощаються на кладовищі.

«Страшно заглядати смерті в очі. І, мабуть, найстрашніше, заглядати їй у вічі, коли тобі двадцять років. Коли ти ще не бачив життя. З іншої сторони, це найбільший героїзм. Знаючи, що тобі 20, любити свою батьківщину. Знати, що кожного дня ти можеш загинути, але йдеш виконувати свій обов’язок», - говорить заступник голови ветеранської організації  учасників АТО Віктор Сивуха.

Андрій Бойко загинув на Донеччині 16-го жовтня через постріл в голову. Йому було двадцять років. Він проходив службу у першій окремій танковій бригаді. У Збройних Силах України хлопець почав служити в лютому 2017-го року. У нього залишилися мати й батько.