Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

У парку ім. І. Котляревського громадський туалет не встановлять

У парку ім. І. Котляревського громадський туалет не встановлять

У Полтаві в парку імені Котляревського немає туалету. Таке у зверненні до заступника міського голови із ЖКГ написала полтавка Наталія Медник. Жінка просить на території скверу встановити вбиральню. Більше дивіться у сюжеті Ольги Гриненко.

Це парк імені Івана Котляревського, що у Полтаві. Наталія Медник  розповідає: у цьому парку  гуляє з родиною.

«Такий гарний парк, в центрі міста, але тут відсутні умови для повноцінного відпочинку. Тобто банальна така річ – тут відсутній туалет де людина літнього віку могла б зайти чи вагітна жінка, родини з дітьми» - каже полтавка Наталія Медник.

Наталія каже: на території парку вбиральні немає, тому відпочиваючі справляють потребу на вулиці.

«Я неодноразово була ввечері свідком» «Коли гуляюча молодь купляла каву чай й звичайно виникала потреба, щоб десь за якоюсь деревиною» «я бачила як справляли нужду, як лікар я називаю речі своїми іменами» ‒ розповідає полтавка Наталія Медник.

«Особливо у холодну пору року діткам нікуди йти в туалет, то доводиться йти у торговий центр» «А в теплу погоду – під дерева, під кущі. Тут всі так мами роблять, я бачу» ‒ каже мама двох дітей Наталія Чередник.

У центрі Полтави два громадських туалети, каже виконуючий обов’язки директора підприємства «Декоративні культури» Сергій Луценко. Обидва - на балансі установи.

«Біля Білої альтанки й біля Краєзнавчого музею у парку Петровського» «Жодних звернень щодо пропозицій будівництва туалету у парку Котляревського до мене не надходило» «питання вбиральні я вважаю актуальним  і впевнений, що і міська  рада й наше комунальне підприємство до цього віднесеться з позитивом» розповів в. о. директора КП «Декоративні культури» Полтавської міськради  Сергій Луценко

Наталія Медник написала заяву до заступника міського голови Полтави із питань ЖКГ Олексія Чепурка. У зверненні жінка пропонує встановити туалет у парку імені Котляревського.

«Є певні труднощі, бо вона не вказала де вона бачить встановлення вбиральні. Хочу сказати, що наврядче ми там біля Вічного вогню будемо робити вбиральню. Звісно ми розглянемо це питання й надамо відповідь, але думаю що будівництво там туалету не на часі» ‒ каже заступник міського голови із питань житлово-комунального господарства Олексій Чепурко.