Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Каріна Попова
Каріна Попова

Полтавець Юрій Дмитренко здобув ще одне "срібло" на Іграх Нескорених

Полтавець Юрій Дмитренко здобув ще одне "срібло" на Іграх Нескорених

На цих фото Юрій Дмитренко. Сьогодні, 25 жовтня, в австралійському СІднеї він здобув «срібло»  у змаганнях  з метання диску на «Іграх нескорених».  Його результат - 36 метрів 65 сантиметрів.

Юрій Дмитренко,  призер Ігор нескорених-2018: На тренуваннях це було в районі 30 метрів. Сьогодні на змаганнях зміг показати хороший результат 36 метрів 65 сантиметрів. Виборов срібло і дуже щасливий з того.

Ось так на змаганнях його підтримували вболівальники.

СХЮрій Дмитренко,  призер Ігор нескорених-2018: Дуже сильно відчувається підтримка тут в Австралії української діаспори. Завжди на всіх змаганнях є вболівальники. Це дуже приємно і дуже відчувається.

А так на «Іграх нескорених» Юрій змагався 22-го жовтня.Тоді він здобув 4-те місце. Останнє тренування перед змаганнями  було у столиці. Тоді чоловік навмисне не засікав чАсу свогО найкращого результату,  щоб не орієнтуватися на цифри, а показати на змаганнях свій максимум, розповів спортсмен журналістам «Суспільного». .

Юрій Дмитренко, член української збірної на «Іграх Нескорених»: Я знаю цифри минулорічні. Тобто перше, друге, третє місце. Все, що вище 350ти - призові місця, в минулому році було. В принципі я такі результати показав на національних змаганнях. мені треба їх покращити і треба на багато покращити. І я, в принципі, думаю, що я зараз готовий це зробити. І думаю, що зроблю.

Зі слів Юрія – цьогорічні збори були легші за попередні.

Юрій Дмитренко, член української збірної на «Іграх Нескорених»: Вже перед змаганнями і навантаження суттєво зменшують, для того, щоб показати найкращий РЕЗУЛЬТАТ. Найкращу форму на змаганнях. Раніше було, на попередніх зборах. Це було обов'язково: два тренування на день з понеділка по суботу. Тобто дванадцять тренувань на тиждень. Зараз на багато менше - один, максимум два тренування на день.

Юрію Дмитренку - 25 років. Народився у Полтаві. Нині живе у Києві. На Донбасі  чоловік із початку війни.  Два роки тому  біля села Гнутово, що в Донецькій області підірвався на протипіхотній міні.  Тоді втратив ліву ногу нижче коліна.