Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

У Полтаві вшанували пам’ять загиблих під час Другої Світової війни (відео)

У Полтаві вшанували пам’ять загиблих під час Другої Світової війни (відео)

Сьогодні у Полтаві вшанували пам’ять загиблих під час Другої Світової війни. Це зробили напередодні 74-тої річниці визволення України від нацистських окупантів. До Вічного вогню прийшли близько 300 полтавців, повідомив речник поліції області Юрій Сулаєв.

В обласному центрі близько 8.30 біля Меморіалу Солдатської Слави збираються полтавці. Серед них – учасники війни, студенти та школярі. Учні 27-ї школи, яка поблизу меморіалу, прийшли на захід із державними прапорами.

Ми прийшли з прапорами, щоб вшанувати пам’ять тих, хто загинув на наших землях, тих, хто боровся за нас. Батько моєї бабуся (мій прадід) він брав участь у Другій світовій і він не повернувся з війни, загинув на міні. - каже Андрій Лобач, учасник заходу.

У моїй родині багато загинуло у тій війні, багато скалічених повернулися. Це стояло питання життя та смерті держави, слов’ян. - розповів Євгеній Щеглов, учасник заходу.

Близько дев’ятої ранку полтавці вшанували пам’ять загиблих у Другій Світовій війні хвилиною мовчання та покладанням квітів до Вічного вогню.

В армії під час війни  я був в станні дні. А взагалі я в Харкові навчався, коли це все було. І ми ходили, чергували.  Нас відсилали на дах, щоб скидали запальнички. Німці кидали запальні бомби ось такі. Вони падали і загоралися. А ми їх підіймати і скидали. Найголовніше, що ми змогли перемогти Німецьку армію, яка вважалася непереможною. - каже Леонід Солодовник, учасник Другої Світової війни

День вигнання нацистських окупантів з України відзначать 28-го жовтня.