Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Виплатити грошові премії за перемогу футболістам пообіцяв почесний президент "Ворскли"

Виплатити грошові премії за перемогу футболістам пообіцяв почесний президент "Ворскли"

Виплатити грошові премії за перемогу футболістам пообіцяв почесний президент "Ворскли" Костянтин Жеваго. Про це він повідомив журналістам після перемоги "біло-зелених" у груповому раунді Ліги Європи УЄФА. Розмір винагороди керівник не уточнив.

"У нас є домовленості, і всі хлопці розуміють прекрасно, що вони отримають не тільки пошану і щиру повагу зі сторони уболівальників, керівників і власників клубу. Але безумовно, вони отримують фінансову премію за те, що вони перемагають", - повідомив почесний президент "Ворскли" Костянтин Жеваго.

Загалом клуб від УЄФА за перемогу на виїзді отримає 570 тисяч євро. Полтавська "Ворскла" на виїзді переграла агдамський "Карабах" 1:0. Єдиний гол в активі Владислава Кулача, який відзначився на 48-й хвилині.

"Один в одного вірили, кожен в кожного тому що ми розуміли, куди їдемо, очікувала надзвичайно важка гра. Дуже раді, що перемогли і в прекрасному настрої повертаємося додому. Тільки 3 тури відбулися, маємо усі шанси підвищитися у турнірній таблиці. За 2 тижні спробуємо у Полтаві підтвердити при всіх наших вболівальниках, що це була не випадкова перемога. І все таки перемогти удома!", - поділився враженнями автор єдиного голу в матчі "Карабах"- "Ворскла" Владислав Кулач.

Це перша в історії перемога полтавської "Ворскли" в груповому етапі Ліги Європи. Після цього туру підопічні Сачка з трьома очками посідають третю сходинку в своїй групі І. Найближчий євроліговий матч "ворскляни" зіграють  у Полтаві 8 листопада. Це буде матч-відповідь агдамському "Карабаху".