Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

У «Полтававодоканал» немає грошей на ремонт аварійного колектору по Шолом-Алейхема

У «Полтававодоканал» немає грошей на ремонт аварійного колектору по Шолом-Алейхема

Це вулиця Шолом-Алейхема. Її перекрили 15-го жовтня.

Ось на цьому місці під землею міський каналізаційний колектор. Сталеву трубу колектору пошкодила корозія,розповідає начальник служби каналізації «Полтававодоканалу» Іван Мистюк. І додає: через це на дорозі 12 провалів.

 «Колектор в аварійному стані, він починається від вулиці Козака й закінчується на вулиці Верховинця, його загальна довжина 1500 метрів» «Колектор продовжує працювати» — розповідає начальник служби каналізації КП «Полтававодоканал» Іван Мистюк.

«Полтававодоканал» через аварійність перекрив колектор»  «З метою недопущення аварій та провалів автомобілів. Тому що колектор йде по дорозі» — каже начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації  Едуард Рева.

Іван Мистюк називає вартість капітального ремонту колектору.

«Необхідні кошти в розмірі до сорока мільйонів гривень» «Зараз коштів у «Полтававодоканал» немає»  «Потрібно демонтувати стару стальну трубу діаметром 600 міліметрів та замість неї змонтувати трубу діаметром 630 міліметрів» — розповідає начальник служби каналізації КП «Полтававодоканал» Іван Мистюк.

Щоб відремонтувати каналізаційний колектор балансоутримувач «Полтававодоканалу» ‑ обласна рада ‑ звернулася до міськради Полтави, — каже начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації  Едуард Рева.

«Полтававодоканал» надає послуги і місту, тому спів фінансувати повинно й місто»» — каже начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації  Едуард Рева.

"Полтававодоканаал" звернулися з проханням про спів фінансування у розмірі 20 мільйонів гривень» «Я знаю що на найближчій профільній депутатській комісії буде це питання розглянуто. Й буде направлене на бюджетну комісію» — розповідає заступник міського голови із питань житлово-комунального господарства Олексій Чепурко.

Коли почнуть роботи з реконструкції аварійного колектора – невідомо. За словами начальника служби каналізації Івана Мистюка, нині на це немає грошей.