Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Карабах- Ворскла. Історична перемога полтавців

Карабах- Ворскла. Історична перемога полтавців

Вільний час для селфі, фільмів та сну ‑ до Баку "Ворскла" відлетіла з аеропорту "Полтава" чартерним рейсом. На борту крім команди ‑ вболівальники. У Баку гравці мають пару вільних годин ‑ подивитися місто та зафільмувати його для соцмереж.У Баку немає сітілайтів чи білбордів, реклами міжнародного матчу не видно. Місцевий житель Анатолій вірить в перемогу українців.

На бакинському "Олімпійському" полтавців вітають азербайджанською. По плану: тренування та спілкування тренера з журналістами. Василя Сачка цитуватимуть ЗМІ двох країн.

 - Ми сюди не на курорт приїхали.

Наступного вечора Сачко з підопічними обіграє господарів і дякуватиме бакинцям за гостинність.

За перемогу на виїзді "Ворскла" від УЄФА отримає 570 тисяч євро. Єдиний гол в міжнародному матчі забив на 48-й хвилині Владислав Кулач.

Трибуни не заповнилися й на половину ‑ арена вміщує 68 тисяч глядачів. Близько пів сотні земляків підтримували "ворсклян" на стадіоні в Баку. За що футболісти дякували їм після перемоги.

В аеропорту Гейдара Алієва полтавські вболівальники влаштували "ворсклянам" флеш-моб з овацій.

Це перша в історії перемога полтавської "Ворскли" в груповому етапі Ліги Європи. Нині підопічні Сачка з трьома очками посідають третю сходинку в своїй групі І. Найближчий євроліговий матч "ворскляни" зіграють вдома, 8 листопада. Це буде матч-відповідь агдамському "Карабаху".