Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ольга Гриненко
Ольга Гриненко

Два кузови для дизельних електростанцій виготовили засуджені полтавської колонії

Два кузови для дизельних електростанцій виготовили засуджені полтавської колонії

Це виробничий цех полтавської виправної колонії № 64.

«Ми отримали замовлення від »  « приватного підприємства  на виготовлення двох  КУКГів вартістю 60 тисяч гривень для потреб нашої армії»  «Простими словами – це кузов який установлюють на армійський автомобіль, де облаштовується пересувна дизельна електростанція»  «Замовлення отримали 10-го жовтня 2018-го року» «На виробництві працюють засуджені, які виявили бажання працювати, за це отримують заробітну плату» «Загальний розмір заробітної плати 2200 гривень»  — розповідає заступник начальника виробництва колонії № 64 Олексій Павленко.

Олексій Павленко каже: до восьмого листопада кузови будуть готові.

«Це все робила бригада з 13 чоловіків: повністю вигинали рами, металеві листи приварювали. Зараз лишилося поставити крючки та петлі, таке..» — каже засуджений Олександр Алєксєєв.

«Перед тим як виготовляти кузова» «Засуджені пройшли навчання по професії електрозварник» — говорить майстер навчального центру колонії № 64 Віктор Янко.

На цьому виробництві працює засуджений Роман.

«Це деталь для кріплення двері. Тобто для самої дверної рами: буде встановлюватись двері й закріплятися цією деталлю, щоб самі двері трималися» «Нормальна робота як і вдома в принципі» розповідає засуджений Роман.

«Більша частина засуджених не мають уявлення про законну працю» « - офіційне працевлаштування. Тому що багато засуджених, які тут перебувають, вони із асоціальних родин й вони іншого життя не бачили» А тут ми можемо їм показати що є інше життя»  «За допомогою якого, можна отримувати кошти, оплачувати послуги і в майбутньому заробити собі пенсію» каже психолог виправної колонії № 64 Олена Рудь.