Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавці у полі знайшли труп собаки

Полтавці у полі знайшли труп собаки

«Ось на цьому місці було знайдено закривавлений труп пса, на землі ще видно сліди крові»

Знайшла собаку Наталія Муравльова.

«На дорозі кров, в кущах мертвий собака. Скрізь на ньому  потьоки  крові, вогнепальні рани біля горла, рани в живіт»  «Це – трилапий собака. Я підозрюю, що його спочатку вдарили, потім стріляли», каже Наталія Муравльова – знайшла мертвого собаку.

Це фото зробила і оприлюднила у соцмережі Людмила Хоменко.

«Знайшли собаку в неділю, десь близько 10 ранку» »Взагалі налічувалося близько 6 собак,але залишилося ось ті, що на полі дві…», каже Людмила Хоменко – волонтер.

«Ось тут ми його захоронили. Ось тут – калюжа крові»

Вячеслав Макаренко, начальник управління ЖКГ Щербанівської сільради: «До сільської Ради не звертався ніхто…я написав пост в соцмережі, хто володіє якоюсь інформацією нехай звернеться…»

Людмила Хоменко – волонтер: «Всі собаки, які є на вулиці, – це наслідок безвідповідального ставлення до тварин і їх потомства.»

Роман Грішин - заступник начальника відділу комунікації Національної поліції: «На місце події виїхала патрульна поліція, яка задокументувала даний факт, зібрала свідчення очевидців. Зараз матеріали відправлені до Полтавського відділення поліції, де буде прийнято остаточне рішення по кваліфікації даного факту.»

З початку року в області відкрили вісім кримінальних справ за статтею «Жорстоке поводження із тваринами». Чотири із них –  на досудовому розслідуванні, три – закрили. За однією зі справ є вирок суду – людину засудили на 5 років умовно.