Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Каріна Попова
Каріна Попова

У Полтаві прибрали сміття яке протягом двох тижнів лежало біля сміттєвих баків

У Полтаві прибрали сміття яке протягом двох тижнів лежало біля сміттєвих баків

У цьому дворі, у мікрорайоні Алмазний, щоранку прибирає двірничка Наталія.

«Папірці, пляшки, банки ми викидаємо у баки. А листя, а куди ж? «Тут не тільки я одна прибираю листя.», - розповідає двірничка Наталія Старокожева.

Листя та сміття біля баків залишаються після прибирання.

Може, вже два тижні воно тут лежить. Це везуть машинами. Приїжджають, розвантажують, викидають.Цей дім носить, цей дім. Вся округа. Поки вивезуть, слідом засипають-засипають. Тим паче, зараз листя. Його несуть звідусіль. Ой, а кому ж поскаржишся», - говорить Людмила Просвіріна, яка мешкає в сусідньому будинку.

О 12:30 приїжджають працівники «Будгаранту-7».

У нас завдання ставлять зранку. Дають адреси і ми їдемо по адресах. Прибирання міста біля бачків», - говорить водій вантажівки Сергій Продайко.

Вивозом сміття із полтавських дворів займаються 2 підприємства.

«За прибирання таких стихійних сміттєзвалищ у нас відповідає «КАТП-1628» і підрядна організація «Будгарант-7» яка виграла тендер на прибирання нашого міста. Наше комунальне підприємство має перелік сміття, яке воно має вивозити, мається на увазі стихійні. «Будгарант – 7» вивозить усі стихійні сміттєзвалища», - розповів заступник полтавського міського голови Олексій Чепурко.

Тендер з прибирання вулиць Полтави за майже 178 мільйонів гривень 17 вересня виграла харківська фірма «Будгарант-7». 9 жовтня міське управління ЖКГ уклало договір з нею. Контроль за якістю послуг здійснює замовник – це управління ЖКГ. Про це  йдеться у договорі, оприлюдненому на сайті публічних закупівель «Прозоро».