Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

У Полтаві хочуть зробити скейтпарк

У Полтаві хочуть зробити скейтпарк

Євгеній Марченко, автор проекту скейтпарку: Ми з хлопцями, коли катаємося, весь час ідуть розмови про те,: о, там побудували скейтпарк, там побудували, а в Полтаві немає. І ніколи не було б людини, яка цим займалася. Ми зараз з хлопцями катаємося або по місту, на нашій бібліотеці. Бували, якщо чесно, коли ми виїжджаємо на велосипедах, куди не прийдемо – нас проганяють.

Євгеній Марченко, автор проекту скейтпарку: Скейтпарк ми плануємо  розташувати ось на цьому місці, там де був колись старий скейтпарк, справа від Співочого поля. Скейтрпарк буде зорієнтований, у першу чергу, на велосипедистів, роллерів, скейтерів. І зараз дуже набирають оберти самокати. Тому дуже важливо, щоб було якісне покриття.  Конкретного плану проекту ми зараз не маємо. Є фірми, у них є прайс-листи. Скільки коштує там квотерпайп, тумба, релла, ми тоді будемо підбирати фігури, які нам потрібні, скільки вистачить грошей.

Андрій Дружбін, катається на велосипеді: Я катаюся на велосипеді вже десять років. Та хочу, щоб у нашому місті побудували скейтпарк. Зацікавленість дуже велика. Хлопці катаються та вчать нові трюки і їм треба місце спеціальне. Тому що коли ти приїжджаєш на змагання, потрібно показати свій рівень.

Цьогоріч у «Бюджеті участі» перемогли 3 великих і 14 малих проектів. Загальний бюджет – майже 11 мільйонів гривень. Їх реалізовуватимуть наступного року, розказав голова робочої групи «Бюджету участі» Олександр Глазов.