Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Полтавська "Ворскла" провела заключне тренування перед матчем з "Карабахом"

Полтавська "Ворскла" провела заключне тренування перед матчем з "Карабахом"

Це Жуля, вона мешкає на навчально-тренувальній базі "Ворскли". Днями вона стала мамою.

Поруч з їхньою будкою готуються до тренування футболісти. В рукавичках, окрім воротарів, Андро Гіоргадзе та Артем Габелок. На вулиці +8.

 - Традиційно розпочинаємо тренування з ... Ніколас, виходь, будь ласка! Давай, давай, хлопче!

Легіонери з Африки та Бразилії щотренування говорять по 4 нових слова.

 - Папір, стакан, виделка.

Гравці діляться на 2 команди. Артур та Юрій Коломоєць гратимуть разом.

Тренер Сачко дає настанови перед матчем Ліги Європи, говорить з нападником Михайлом Сергійчуком. А це Владислав Кулач, який забив переможний гол «Карабаху» у Баку.

- "Бити якомога частіше по воротах, вцілити, забити ‑ такі завдання нам дають тренери на кожен матч, як і на завтра. Намагатимемося його виконати", - прокоментував завдання від тренерів нападник Владислав Кулач.

Воротарі тренуються за іншою програмою.Хто вийде на поле, тренерський штаб оголосить перед початком матчу.

На полі не має Дмитра Кравченка, він в Києві, готується до операції. Сандро Кобахідзе прооперували тиждень тому в Грузії. Денис Васін тренується за окремою програмою.

- "У нас перед кожною грою передматчеве тренування, у спокійному режимі, квадрат, футбол, усе легко! Це не передати словами, ті відчуття, які з нами, коли забиваємо, коли перемагаємо. Сподіваюся, ці емоції і собі, і фанам принесемо. і все для цього зробимо!" - поділився враженнями перед грою Влад Кулач.

 25 жовтня у Баку полтавська «Ворскла» вперше в історії клубу перемогла у груповому раунді Ліги Європи. Тоді на початку другого тайму забив Владислав Кулач і зробив переможним рахунок ‑ 1:0. Матч-відповідь у рамках Ліги Європи відбудеться на стадіоні імені Бутовського, 8 листопада. Початок о 22 годині.