Ігор Ізотов

На матч "Ворскли" з "Карабахом" прийшло 5 тисяч уболівальників

Півгодини до початку матчу «Ворскла» - «Карабах».

Світлана Пінчук, бухгалтер ФК «Ворскла»: - Тисяч п’ять квитків продали. Людей поки мало. Погода не дозволяє і пізня година. Це сказується на кількості відвідувачів.

Перед матчем біля стадіону – вболівальники «Ворскли». На трибуни, за 15 хвилин до матчу, сходяться уболівальники. За протоколом гри на стадіоні – 5479 глядачів. Під час гри уболівальники обох команд кидали фаєри на футбольне поле. Суддя двічі зупиняв через це гру.

Полтавці поступилися азербайджанцям – 0:1. Гол з пенальті на 13-й хвилині забив Араз Абдуллаєв.

Гурбан Гурбанов, головний тренер ФК «Карабах»: - Після першої зустрічі ми вивчили свого суперника набагато краще. І розуміли, що маємо робити. Ми вірили в перемогу в обох зустрічах, але перемогли, на жаль, лише у другому.

Василь Сачко, головний тренер ФК «Ворскли»: - Сьогодні було дуже багато браку від гравців «Ворскли». Ми поступалися у швидкості роботи з м’ячем та без м’яча. Другий тайм можна занести в наш актив. Хлопці старались. Але одна справа старатись, а інша – виконавча майстерність. Цього нам сьогодні бракувало.

Наступна гра «Ворскли» в Лізі Європи відбудеться 29 листопада у Полтаві проти лондонського «Арсеналу».