Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Каріна Попова
Каріна Попова

На Полтавщині щеплюються проти грипу вакцинами двох виробників

На Полтавщині щеплюються проти грипу вакцинами двох виробників

Тамара Бабій - сімейна лікарка з Кобеляк. До центру первинної медико-санітарної допомоги  прийшла, щоб зробити собі щеплення проти грипу.

У молодості робила. Потім був час, коли не робила. А в цьому році вирішила «Тому що контакт з хворими дуже великий і ризик захворювання теж дуже великий.», - розповідає сімейна лікарка Тамара Бабій, яка вакцинувалася від грипу.

«Робила щеплення проти грипу. Називається «Джисі Флю». На цей момент вони у нас є.Ми ними користуємося. Ще ми робимо вакцину проти грипу – «Ваксігрип». На цей момент її немає. «З 5-го листопада і до сьогодні було вакциновано 175 дорослих по району.», - говорить медична сестра кабінету щеплень Юлія Михайлова.

Олег Безима, завідувач аптеки  у Кобеляках: «Ваксігрип» коштує 318 гривень, «Джисі Флю» - 220 гривень.

Наталія РагОзіна щепилася сама, потім до лікарні привела дитину.

Ми пішли до медсестри. Нам зробили щеплення. Ми не платили за це. Тобто я заплатила тільки за вакцину. Я знайшла вакцину французького виробництва «Ваксігрип.Вона коштувала 289 гривень.», - розповідає Наталія Рагозіна, яка вакцинувалася проти грипу.

Про ціну іншої вакцини в полтавських аптеках розповідає провізорка Тетяна Бичко.

Тетяна Бичко, провізорка: «Вакцини «ДжиСі Флю» виробництва Кореї – 250 гривень.

На Полтавщині люди щеплюються проти грипу двома видами вакцинкаже завідувачка амбулаторії сімейної медицини Людмила Піляй.

«Просто різні виробники. Хоча один і той же антигенний склад тих вірусів, що я вам сказала: два віруси А та один вірус Б. Тому що щеплення – це єдиний профілактичний захід, який може попередити розвиток тяжких форм грипу й попередити ускладнення грипу.», - каже завідувачка амбулаторії сімейної медицини Людмила Піляй.