Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

Частині батьків учнів-пільговиків відшкодували гроші за харчування дітей - по 697 гривень

Частині батьків учнів-пільговиків відшкодували гроші за харчування дітей - по 697 гривень

Частині батьків учнів-пільговиків відшкодували гроші за харчування дітей - по 697 гривень. Це гроші із міського бюджету. Ця сума – за харчування однієї дитини у період з 1 листопада до 28 грудня. Про це повідомила заступниця міського голови Полтави Людмила Бойченко

Це учні третьокласники тринадцятої Полтавської гімназії. Серед них – троє дітей-пільговиків. 

Наталія Орловська, директорка Полтавської гімназії № 13Станом на сьогодні у нашій гімназії  81 людина – діти пільгових категорій. Це діти-сироти, позбавленого батьківського піклування, діти інклюзивної освіти, це діти учасників АТО,ООС. Діти, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків. Діти поки що харчуються за рахунок батьківський, але з 1 листопада їм почалося відшкодування.

Світлана Мазченко, головний кухар: Страви готуються згідно з утвердженою Держпродспожив службою меню. В нього входить в раціон овочі свіжі або солоні, каші, картопляні вироби. І раз на тиждень молочнокислі продукти. Сьогодні у нас котлета із яловичини, каша пшенична і помідор свіжий, потім буде солоний.

Тимофій Гонтар, учень-пільговик:Я наїдаюся і це смачно.

Анна Замула, учениця-пільговик: Я наїдаюся. Я поїм – і цілий день не голодна.

Ольга Малафійчук, опікунка двох учнів гімназії: Я сестра Олега і Віки. Я їхній офіційний опікун, так як батьків зараз немає в живих. На харчування для Віки даю гривень 17-20. Олегові вже трішки більше 20-25, до 30. Якби накладно. Подали рішення суду, так як я є офіційним опікуном, паспортні дані, де прописані, свідоцтва дітей,…для того, щоб було відшкодування за гаряче харчування. На даний момент чекаємо.

Людмила  Бойченко, заступниця міського голови Полтави:Ці кошти будуть перераховані на картку одного з батьків або опікуна. І кожен батько або опікун буде витрачати на свою дитину кожного дня 17 гривень на безоплатне гаряче харчування. Тут головне врахувати, що повинні бути обов’язково довідки, які підтверджують  статус.

З 1 вересня цього року діти-пільгових категорій мали б отримувати сніданок за гроші з міського бюджету. Його вартість – 17 гривень.

Людмила  Бойченко, заступниця міського голови Полтави:Через затримку тендерної процедури ми не мали можливості годувати дітей безоплатно, 1 листопада це питання вирішено.Під час проведення тендерної процедури щодо закупівлі послуг, процедура була призупинена через скаргу, яку подав один із представників компанії, що не пройшла тендерну процедуру.

Рішення про виплату матеріальної допомогиза харчування учнів пільгових категорій за листопад та грудень депутати Полтавської міськради ухвалили на сесії 19 жовтня. Кадри з неї ви бачите на екрані.