Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

У Полтаві,у мікрорайоні Браїлки, невідомі підпалили собачу будку

У Полтаві,у мікрорайоні Браїлки, невідомі підпалили собачу будку

Тамара Діденко,  підгодовує безпритульних собак:  Я коли прийшла давати собакам їсти, тут був такий вогонь, наче хтось листя підпалив. Ось на цій ділянці сильно диміло.  Он там будка стояла. Вона згоріла вщент.

Тамара Діденко,  підгодовує безпритульних собак:  Я прибирала звідціля вугілля, викидала його на тротуар, щоб далі не горіло. Ось собі руки поранила. Весь одяг був у сажі. Взуття зіпсувала, бо руками страшно було брати. Я визвала поліцію. Визвала пожежників.. Поліція подякувала, що я вчасно зателефонувала їм і все.

Аліна Кондратенко, сержант патрульної поліції: Патрульні поїхали на місце події . У заявниці відібрали первинні матеріали: заяву та свідчення. Якщо логічно подумати: тварина не потерпіла? Ні. Значить жорстокого поводження стосовно неї не було. Жорстоке поводження з будками? Такого у нас ніде не прописано. Це більше пошкодження майна.

Тамара Діденко, підгодовує безпритульних собак: Хто підпалює, я не знаю. Тут їх постійно ображають, в туалет біля них ходять. І роблять це біля собак. П’ють пиво, кидають різне сміття, пляшки.

Зимуватимуть ось в цих будках. Вони вціліли.

З початку року в області відкрили вісім кримінальних справ за статтею «Жорстоке поводження із тваринами». Чотири із них –  на досудовому розслідуванні, три – закрили. За однією зі справ є вирок суду – людину засудили на 5 років умовно.