Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Розгляд справи щодо відновлення на посаді колишнього міського голови Олександра Мамая перенесли

Розгляд справи щодо відновлення на посаді колишнього міського голови Олександра Мамая перенесли

Розгляд справи щодо поновлення на роботі колишнього міського голови Олександра Мамая перенесли на п’яте грудня. Причина ‒ лікарняний судді Полтавського окружного адміністративного суду Анни Чеснокової. Перше підготовче засідання відбулось 16-го жовтня. Тоді суд дозволив надати Олександру Мамаю оригінали документів сімнадцятої позачергової  сесії міськради, на якій його усунули з посади. До суду Олександр Мамай звернувся 25-го вересня.

Наталія Алєксєєва, суддя: «Суддя Чеснокова перебуває на лікарняному» «У зв’язку із цим суд оголошує про неможливість сьогодні створити колегію для розгляду даної справи. Наступне судове засідання призначається п’яте грудня 2018-го року на одинадцяту годину»

Олександр Мамай, позивач: «Я думаю після п’ятого грудня ми будемо слухати розгляд справи по суті. Я думаю до 30- го грудня. Суд ухвалить рішення» «Якщо суд поновить вас на посаді, ваші подальші дії? Прийду у кабінет й буду керувати містом» 

14-го вересня на сімнадцятій позачерговій сесії міської ради, депутати проголосували за дострокове припинення повноважень полтавського міського голови Олександра Мамая. Представник міськради на суді Віта Мосієнко розповіла: голосування за усунення з посади Мамая було законним.

Віта Мосієнко, представник  Полтавської міської ради: «Вважаю що рішення прийнято відповідно законодавства: було відкрито друге пленарне засідання сесії, були створені відповідні робочі групи, розроблені бюлетені – відбулося таємне голосування. Все як передбачено вимогами законодавства. Жодних порушень щодо прийняття цього рішення я не вбачаю»