Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

В Октябрському райсуді Полтави розглядають справу щодо побиття людей біля «Газетного ряду»

В Октябрському райсуді Полтави розглядають справу щодо побиття людей біля «Газетного ряду»

Сьогодні в Октябрському райсуді  Полтави продовжили домашній арешт Євгенію Усенку та Анатолію Прядку. Їх обвинувачують у нанесенні тілесних ушкоджень двом учасникам акції проти забудови арки у будинку на Соборності, 27 у Полтаві. Вона була п’ятого квітня минулого року. Тоді ножові поранення отримали полтавці Олександр Коба та Дмитро Юденко. Прокурор Руслан  Пічугін  відмовився коментувати на камеру причину продовження запобіжного заходу обвинуваченим. Далі його цитата:

«Я звернувся з клопотанням щодо продовження  домашнього арешту, щоб уникнути ризику переховування від суду обвинувачених та  ризику вчинення інших правопорушень й впливу на потерпілих»

Михайло Самойленко, адвокат обвинувачених: «Всі ризики на які посилається на сьогоднішній день вже не існують. Оскільки, щодо переховування обвинувачених від суду – справа вже розглядається більше року у Октябрському районному суді. І обвинувачені кожного разу вчасно з’являлися до суду» «Обидва обвинувачені мають міцні соціальні зв’язки: одружені, мають дітей. Тому залишати своє місце проживання – це немає сенсу» 

Анатолій Савченко, суддя: «Суд ухвалив клопотання прокурора задовольнити. Й продовжити запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на два місяці. Тобто, до 16-го січня 2019-го року» 

Нагадаю, суд по цій справі почався 22-го вересня 2017-го року. На попередньому засіданні, яке відбулося п’ятого липня, суд призначив судово-психологічну експертизу потерпілим – Олександру Кобі та Дмитру Юденку, щоб визначити суму грошової компенсації. Нині її результати не розглядали.