Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

У селі Іванівка Кобеляцького району поховали бійця Юрія Олійника

У селі Іванівка Кобеляцького району поховали бійця Юрія Олійника

У селі Іванівка Кобеляцького району поховали бійця Юрія Олійника. З воякою прощалися родичі, побратими, однокласники та односельці.  

Прощалися з Юрієм Олійником біля будинку, де він виріс та провів дитинство.

Петро Перепелиця, побратим: Це і є герой нашого часу. Герой, який п‘ять років назад пішов на війну добровольцем. Він не сховався за спину жінки, а пішов воювати.  За 5-ть років він багато досяг майстерності у військовій справі. Я кілька років з ним воював. Він багатьох молодих хлопців вчив, давав настанови їм. Був гарним снайпером. Веселим завжди був, мудрим та господарським.

Микола Юрко, однокласник: Товаришували з ним. У 81-му році пішли разом в 1 клас. Він закінчив 9-ть класів. Ми перейшли в 10-ий. Потім поїхав в Київ, забрав з собою старшого сина Дениса. Мати в нього недавно тільки померла. Рік тому.

Петро Перепелиця, побратим: Залишилась в нього і дочка і син, які будуть продовжувати його славу. Ще мені він запам’ятався як хороший снайпер. Дуже хороший. Нічого не боявся. Був завжди для всіх прикладом.

Сергій Терещенко, побратим та командир роти  72-ої бригади: Запам’ятав порядною, доброчесною, сміливою людиною. Це в першу чергу. Він гідний того, щоб бути героєм України. Він людина на яку можна рівнятися. Його нестача...це тяжко. Але на жаль у нас така служба.

Микола Юрко та Микола Приходько, однокласники Це він пішов в 2014-му першою хвилею. І так всі чотири роки відбув. Пішов за контрактом. І оце загинув. Завтра йому було б 44-ри роки.

Юрій Олійник загинув на Донеччині 10-го листопада - підірвався на вибухівці.