Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Полтавські філателісти готуються до відкритої обласної виставки

Полтавські філателісти готуються до відкритої обласної виставки

У залі  Полтавського краєзнавчого музею філателісти оформлюють  стенди, на яких будуть їхні марки, поштові картки та конверти. Тут свою колекцію презентує Роман Костецький.

Я колекціоную марки більше 7-ми років. Ще з дитинства. А зараз мені 18-ть років. Мене на це підштовхнула бабуся. Вона в дитинстві збирала монети і марки. Я теж почав з монет, потім зрозумів що марки – це цікавіше. Їх можна роздивлятися і збирати. Раніше я збирав все мистецтво. Зібрав мистецтво СРСР. Зараз збираю космос і тварин. Я наймолодший колекціонер країни, який входить в асоціацію філателістів країни, - розповідає філателіст Роман Костецький.

Анатолій Кравченко оформлює п’ять стендів, де буде його колекція.  

Тут представлені саме документи і марки, які були в користуванні на різних землях нашої України. Збирав я цю колекцію років 25-ть. Ціна їх може бути від 100 до 300-от доларів за 1 документ. Я збираю марки протягом 50-ти років. Збирав різні теми: і футбол, і звірів в дитинстві , - каже філателіст Анатолій Кравченко.

Виставка – до 100-річчя перших поштових марок України.   

Будуть представлені виставки космічних досліджень. Виставки по історії Полтавщини в поштових картках. Будуть представлені конверти поштові. Видатні люди, які відвідали Полтавщину.  На цих сорока стендах буду близько 3-ох тисяч марок, п’ятисот конвертів і майже 300 почтових карток, - говорить голова правління спілки філателістів Полтавщини Михайло Меллін.