Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Ігор Ізотов
Ігор Ізотов

Cолістку гурту «Фрістайл» Ніну Кірсо перевели до обласної лікарні імені Мальцева

Cолістку гурту «Фрістайл» Ніну Кірсо перевели до обласної лікарні імені Мальцева

«Ні мене, ні сина вдома не було, ми були на гастролях. Поїхали за день до цього. Вночі. Вночі дзвінок. Подзвонили. Дівчина Максима була вдома. До цього рідко залишилася,а в ту ніч чомусь вирішила залишитися. В 2 години ночі вона її знайшла на кухні. Подзвонила. Ми все відразу кинули і з Києва приїхали сюди. Так можна це описати. Пишуть, що двері вибивали до будинку – це не так. Ніхто нічого не ламав. Вона прийшла додому о 9-й і десь в цей проміжок стався інсульт», - говорить чоловік Ніни Кірсо Анатолій Розанов.

«Ніна Владиславівна госпіталізована на стаціонарне лікування до нашої лікарні 6 веренся поточного року. Зараз вона перебуває у відділенні інтенсивної терапії в окремій палаті. Стан її залишається стабільно тяжким», - каже заступник головного лікаря обласної  лікарні ім. Мальцева Артур Гаврилюк.

«Погіршення в її стані з моменту перевезення з Києва немає. Покращення теж. На жаль. Боремось. Робимо все можливе. Уповаємо на Бога», - розповідає завідувачка відділенням інтенсивної терапії обласної  лікарні ім. Мальцева Юлія Мінько.

«У неї в палаті є флешка вставлена, і грає повністю весь репертуар гурту «Фрістайл». Вона себе постійно чує. Як кажуть, це стимулує мозок, щоб вона прийшла швидше до тями. Дуже сподіваємося», - говорить барабанщик гурту «Діти Фрістайлу» Ігор Лаврик.

«Допомагали багато артистів. Багато артистів проводять благодійні концерти. Софія Ротару, Вінник, Повалій, Данилко, ..Дуже багато артистів. І всі внесли якось свою частину допомоги і підтримки Ніни», - каже чоловік Ніни Кірсо Анатолій Розанов.

«Якби вона прийшла до тями вона б була дуже здивована тою кількістю людей, які її підтримують. І мені б хотілося, щоб вона про це дізналася», - розповідає чоловік Ніни Кірсо Анатолій Розанов.