Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

У Полтавській обласній філармонії проведуть додаткові реставраційні роботи

У Полтавській обласній філармонії проведуть додаткові реставраційні роботи

На ремонт обласної філармонії необхідні ще 17 мільйонів гривень. Це гроші на додаткові роботи, не зазначені у першому проекті реконструкції, розповів директор обласного департаменту будівництва Тимофій Голбан. Реставрують приміщення два роки. 

«Ми перебуваємо в глядацькій залі, дивимося сцену. На сцені буде оновлено механічне, звукове, світлове обладнання. Зроблено колосники, утеплено і зроблено звукоізоляцію покрівлі над сценою», - розповідає інженер обласної філармонії Олександр Василів.

«Заготовки – це будуть ферми освітлення, бокового, фронтального, котра буде висіти перед сценою. Буде тут нова люстра. Опуски пороблені», - говорить інженер обласної філармонії Олександр Василів.

За проектомглядацька зала матиме такий вигляд. Тут не буде балконів, також замінять підлогу.

«Це танцювальний зал, тут проводить репетиції балет ансамблю «Полтава». Виконане покриття повністю нове з брусу 60 на 40. Повністю нове, практично без сучків», - каже інженер обласної філармонії Олександр Василів.

2016 року тендер на реконструкцію обласної філармонії виграла львівська фірма «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» із пропозицією – понад 37 мільйонів гривень. Договір розірвали через те, що підрядник не вкладався у графіки будівництва. Департамент оголосив новий тендер цього року.  Його виграла «Виробничо-комерційна фірма «СЕН». Вона взялася за реконструкцію за майже 48 мільйонів гривень. Тиждень тому уклали договір із цим же підрядником на додаткові роботи, не зазначені у початковому проекті. На них необхідно ще сімнадцять мільйонів.

«Те, що додатковий тендер пройшов, – це ще не виділення коштів. Це заплановано на наступний рік. Це ті роботи, які будуть виконуватись зараз, які виникли після того, як провели повний демонтаж приміщень. Підлоги, стіни. Є питання демонтажу водопровідної мережі, заміни каналізаційної мережі», - розповідає директор обласного департаменту будівництва Тимофій Голбан.

«До цього тендеру, в додаткові роботи, увійшли роботи з оздоблення приміщення, декору внутрішнього, які не були передбачені перший проектом», - говорить директор обласного департаменту будівництва Тимофій Голбан.

«На додаткові роботи виділена сума близько 17,5 мільйонів гривень. В обсяг цих робіт входять практично всі роботи з інтер’єрів, дизайнерських рішень, які виникли у процесі допроектування будівлі», - каже гендиректор фірми-підрядника Олександр Юхименко.

Ремонт в обласній філармонії розпочали 2016-ого року. Будівлю звели 1856.