Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Тетяна Піценко
Тетяна Піценко

В Полтаві розпочався благодійний студентський бал «Допомогти так легко»

В Полтаві розпочався благодійний студентський бал «Допомогти так легко»

Ілона Поставна, учасниця балу: Ми готувалися усі разом близько місяця. Також окремо з моїм партнером. Сукню купувала. Просто, що побачила, те й взяла, тому що часу особливо не було.

Карина Якименко, учасниця балу: Сукня в мене рожевого кольору. Я  в образі принцеси  Аврори, тобто спляча красуня. На сукню я витратила достатньо коштів, не буду оголошувати. Образ підбираємо разом. Зачіска, макіяж все робимо разом зі студентської радою. Із ранку я вже готуюся.

Марія Олевська, хореограф: Віденський вальс неймовірно граційний та складний танець. Лайф: проходка вальсуючих студентів.

Сергій Шабельник, студентський мер Полтави: Сьогодні квиток коштує 50 грн. Також були проведе акції різні, де в навчальних закладах вищої освіти збирали додатково благодійні кошти. Були проведені ярмарки, аукціони ще до балу.  Також протягам усього дійства будуть проведені сьогодні аукціони, лотереї і багато цікавого. Після завершення благодійного балу (я думаю це десь годинки 22.30) всі організатори будуть підраховувати суму, яка була зібрана.

Цей благодійний бал організовують в 12-те. Цьогоріч у заході взяли участь понад 600 студентів.