Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Товариство «Старнайт» виграло суд у прокуратури Полтавщини

Товариство «Старнайт» виграло суд у прокуратури Полтавщини

У Харковітовариство «Старнайт» виграло суд у прокуратури Полтавщини . Остання вважає, що прибудова  біля колишнього кінотеатру імені Котляревського, що у Полтаві, є не тимчасовою, а капітальною . Про це розповів заступник обласного прокурора Андрій Глушко. Харківський апеляційний господарський суд відмовив у відкритті провадження проти «Старнайту». Полтавська міська влада планує знести прибудову до 1 грудня, розповів секретар міськради Олександр Шамота. 

У квітні 2017-го прибудову почали зводити працівники підприємства «Старнайт». Тоді обласна прокуратура відкрила справу за самовільне будівництво та пошкодження історичної будівлі.

«Прокуратура подала позов на знесення нашої прибудови. Прокуратура не довела свою правоту. Ми довели, що це тимчасова споруда», –  говорить представник ТОВ «Старнайт» Дмитро Собакар.

Справу розглядали у Господарському суді Полтавщини. Провадження у справі закрили, бо вона не підлягала розгляду в порядку адміністративного судочинства.

«Було підготовано апеляційну заяву до Харківського апеляційного господарського суду, про знесення незаконної прибудови. Харківський апеляційний господарський суд  відмовив у задоволенні апеляційної скарги»,розповів заступник обласного прокурора Андрій Глушко.

Тобто у відкритті провадження проти «Старнайту». 19 жовтня на сесії Полтавської міської ради депутати проголосували за демонтаж цієї прибудови . Це рішення анулювало дію паспорту прив’язки, виданого ТОВ «Старнайт».

«Є рішення про його знесення, якщо власник не захоче цього зробити – ми зробимо це самостійно: на найближчій сесії ми виділимо додаткові кошти для інспекції по благоустрою, яка зможе знайти підрядну організацію, що виконає роботи по демонтажу даної прибудови», - Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

Демонтувати прибудову мають до 1 грудня.

«Відповідно до постанови Кабміну № 980 знесення тимчасових споруд» «допускається виключно за рішенням суду. Тобто, вони прийняли це рішення без згоди власника й ми його вважаємо протиправним. За оскарженням ми звернулися до суду» «до Полтавського окружного адміністративного суду», каже Галина Марченко, адвокат ТОВ «Старнайт»