Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Завтра в обласному театрі ляльок відбудеться прем’єра вистави "Панночка"

Завтра в обласному театрі ляльок відбудеться прем’єра  вистави "Панночка"

Завтра в обласному театрі ляльок відбудеться прем’єра  вистави «Панночка». Її режисер-постановник – полтавець Олександр Іноземцев. За останні три тижні актори  провели більше 20 репетицій, розповів режисер. 

Вистава за мотивами Гоголя «Утоплениця або Майська ніч». «Панночка» ми її назвали в нашому театрі. Мова йде про світ потойбічний, де живе панночка і людський, де панує кохання, - каже Олександр Іноземцев, режисер-постановник

Важко, тому що це начеб-то неземна людина, утоплена. Але цікава. Я вдячна режисеру, що запропонував і довірив мені цю роль. Тому що в мене ролей таких ще не було, - говорить Валентина Щокіна, акторка. 

Це свого роду кастінг, я зібрав їх на читку і дав їм почитати одному то, одному то. А потім уже слухав, дивився: який голос, який  характер на який образ лягає і на цьому зупинявся, далі шли в роботу, - каже Олександр Іноземцев, режисер-постановник: 

У виставі я граю мачуху, вона ж і відьма. Це тіньовий театр. І одну із жінок, які показують Каленику його хату, - каже Ніна Вербенко, акторка.

"Коли працюєш з двома такими головами, потрібно щоб вони оживали, поверталися: щоб вони дивилися на героя, розмовляли, сміялися. Тобто рука лялькаря, артиста має бути дуже пластичною", - каже Валентина Щокіна, акторка.

"Ми переживали за всі сцени, які є в цій виставі. 2 актора стоїть і працює з одною лялькою. Перед репетиціями навіть ми перевіряємо, щоб льосочка ніде не зачепилася. Так дивитися харашо, картинка. Але як глянути, як тут актори бігають сюди-туди. Але було дуже цікаво", каже Ніна Вербенко, акторка.

Востаннє в обласному театрі ляльок виставу за мотивами книги Гоголя «Майська ніч, або Утоплена» ставили 64 роки тому.