Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

В перинатальному центрі відзначили Міжнародний день передчасно народженого малюка

В перинатальному центрі відзначили Міжнародний день передчасно народженого малюка

Вчетверте в перинатальному центрі Полтавської обласної лікарні імені Скліфосовського відзначили Міжнародний день передчасно народженого малюка. Його святкують щорічно 17 листопада. Туди прийшли разом з рідними більше 20 дітей, які народилися передчасно. 

Вікторія Ващенко, заступник головного лікаря Полтавської обласної лікарні ім. Скліфосовського: На це свято приходять до нас малюки передчасно народжені, які народилися у нашому центрі.Ми виходжуємо діток, починаючи від 500 грам. І в рік у нас народжується таких діток десь до 15. У першій рік існування перинатального центру (нам скоро буде 6 років), нас цих діток було більше майже вдвічі.

Марина Федорова, мала передчасні пологи: народилися ми на 34-му тижні. З вагою 1 кг 840 та 1 кг 850. Я дуже переживала, що вони з малою вагою народилися. Якось у метушні не задумуєшся. Вони такі як усі дітки.

Оксана Войченко, мала передчасні пологи: 800 грамів. Ми були три місяці тут. Нам всі допомагали, ой.

Юлія Савельєва, психолог перинатального центру: Передчасні пологи  - це завжди стрес для жінки. Чи то вона знала, що лежала тут із загрозою передчасних пологів. Тим паче, якщо це сталося різко. Це завжди стрес. Чим швидше вона адаптується, чим швидше вона зрозуміє це тим скоріше буде її процес доручення до виходжування своєї дитини.

Міжнародний день передчасно народженого малюка відзначають із 2009-го року.