Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

На ЛТАВІ звітуватимуть про міський бюджет

На ЛТАВІ звітуватимуть про міський бюджет

Цієї п’ятниці, 23 листопада, о 19:20 у прямому ефірі Суспільного мовника Полтавщини, телеканалі ЛТАВА, відбудеться дев’ятий випуск #Звіти_наживо, присвячений звітуванню чиновників, відповідальних за формування бюджету міста на наступний рік. Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота розповість про результати виконання попереднього та готовності нового бюджетного документу на наступний рік.

Команда Суспільного спільно з рухом “ЧЕСНО” поставить запитання про стан виконання бюджетних програм, результати та джерела наповнення місцевого бюджету, зміни, які сталися із бюджетом завдяки процесам децентралізації, заплановані бюджетні програми та програми розвитку, бюджет участі, а також бюджетні пріоритети міста на наступний бюджетний період.

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Шамоту та протягом прямого ефіру за телефоном студії  (0532) 60-22-01.

У заключному випуску програми #Звіти_наживо у прямому ефірі філій Суспільного звітуватимуть мери обласних центрів за 2018 рік.