Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

За останній тиждень більше 5000 жителів Полтавщини захворіли на ГРВІ

За останній тиждень більше 5000 жителів Полтавщини захворіли на ГРВІ

За останній тиждень більше п’яти тисяч жителів області захворіли на гострі респіраторні вірусні інфекції. Із них 64-ри відсотки – це діти.

Полтавка Олена прийшла на прийом до сімейного лікаря.

Олена Бахмут, прийшла до сімейного лікаря: Я прийшла, тому що Мене турбує біль в горлі, нежить, висока температура, біль в боках. Я думаю, що я простила на роботі.  Лікувалася таблетками, чаєм, лимоном. Все як має бути.

Юлія Хижняк, сімейна лікарка: Вдень до мене на прийом приходить приблизно від 40-ка до 60-ти людей. В цей період найчастіше приходять з простудами, бронхітами та температурою. Якраз зараз сезон вірусної інфекції. Коли перехід йде із зими на осінь.

5136-ть хворих на ГРВІ зафіксували за останній тиждень на Полтавщині. Із них більше трьох тисяч дітей. У жодному із випадків штаму грипу немає, повідомив директор обласного департаменту охорони здоров'я Віктор Лисак.Із початку року в області на гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 148 тисяч людей.  

Завідувачка амбулаторії  сімейної медицини Людмила Піляй говорить: симптоми ГРВІ та грипу схожі.

Людмила Піляй, завідувачка амбулаторії  сімейної медицини №6: У світі десь реєструється від 250-ти  тисяч до п’ятисот тисяч смертей від грипу. Це не від ГРВІ, а саме від грипу. Тому ми рекомендуємо щепитися. 68-м відсотків населення хворіє на грип. Із цієї кількості діти і підлітки складають більшість. Найбільш вразливі верстви населення – це діти, підлітки та студенти.

Людмила Піляй каже: цьогоріч на Полтавщині смертельних випадків від грипу не було.