Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

У Київському райсуді Полтави відбулося підготовче засідання у справі Олександра Ковжоги проти Лариси Гольник

У Київському райсуді Полтави відбулося підготовче засідання у справі Олександра Ковжоги проти Лариси Гольник

9-та година ранку. Київський райсуд Полтави. У залі відповідач  - суддя без повноважень Лариса Гольник. Олени Притули як власниці сайту «Українська правда» - немає. Позивач - представник екс-голови міськради, Олександр Ковжога на суд не з’явився через відпустку. Заяву відправив до канцелярії суду. Розглядати справу дозволив у присутності його адвокатів. На суд вони не прийшли.

«Я вам ніяких пояснень надавати не буду. Мене на це ніхто не уповноважував», –  телефоном нам повідомив адвокат Ковжоги Олександр Гончаренко.

На засіданні Лариса Гольник заявляє два клопотання. У одному із них – просить суддю зобов’язати позивача внести на рахунок суду близько 54-ох  тисяч гривень.

Лариса Гольник, відповідачка: Якщо ви зобов’яжете внести цю суму як забезпечення судових витрат, це  пришвидшить його таку більш помірковану та обдуману позицію  у даній справі.

Суддя Тетяна Турченко йде у нарадчу кімнату.Клопотання задовольняє. 

Цитата: Зобов’язати Олександра Ковжогу внести на депозитний рахунок 50 тисяч гривень для забезпечення відшкодування майбутніх витрат Лариси Гольник на професійну правничу допомогу.

10-го березня 2017-го року на сайті веб-видання «Українська правда» опублікували статтю, в якій Лариса Гольник розповіла, як зазнавала тиску в попередні роки з боку місцевої влади.

Цитата: Представника інтересів градоначальника у суді,Олександра Ковжогудо неформального спілкування з собою я не допускала. Тож із відчаю він змушений був у присутності свідків вигукнути:«Якщо не хочеш по-хорошому, пожалкуєш!»

Після публікації цієї статті, автором якої була Лариса Гольник,  Олександр Ковжога звернувся  до суду, щоб захистити свою честь та стягнути компенсацію з видання – 30 тисяч гривень за моральну шкоду.  Наступний судове засідання по цій справі призначили на 26-те грудня.