Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Карина Москаленко
Карина Москаленко

На Лубенщині поховали загиблого працівника «Полтаваобленерго» Євгена Лисконога

На Лубенщині поховали загиблого працівника «Полтаваобленерго» Євгена Лисконога

Близько тринадцятої години із загиблим Євгеном Лисконогом розпочали прощання у Лубнах біля під'їзду будинку, де він жив. Чоловіка поховали на кладовищі у селі Новаки Лубенського району.

Лідія Радченко, теща загиблого: Ми сьогодні попрощалися, провели в останню путь нашу дитину, мого зятя, моєї дочки чоловіка, моє внучки батька. Женя – це людина особливої вдачі, особливого характеру, це щира, порядна людина.

Учора 19 листопада у Лубнах на вулиці Героїв Чорнобиля трактор задавив чоловіка ось на цьому місці. Це сталося близько 10 ранку. Чоловік перебував у траншеї, яка нині зарита. Йому було 42 роки. І він загинув на місці.

 Ці фото зробили очевидці. Чоловік працював на Лубенській філії «Полтаваобленерго»

Валерій Хало, заступник начальника Лубенської філії «Полтаваобленерго»: Євген Миколайович працював із 2007 року. Працював на посаді електромонтера. Виконувалися роботи по розкопці кабелю у місті його пошкодження кабельної мережі 10 кВ. Відпрацює комісія по розслідуванню, яка зараз створюється. Головою комісії призначений головний держінспектор у нагляді машинобудування, енергетики Дяченко Олександр

Володимир Кривченко, начальник Лубенського відділу поліції:Під час виконання робіт з ремонту заземлених кабелів водій трактора, у якого не заводився трактор, вийшов з кабіни. І безпосередньо запускав двигун із зовнішньої сторони біля трактора. У цей час стався рух заднім ходом транспорту і наїзд на одного із працівників, який виконував роботи.

У Євгена Лисконога залишилися дружина, батько та мати.