Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавець, який брав участь у Євромайдані, нині працює лікарем в обласній психіатричній лікарні

Полтавець, який брав участь у Євромайдані, нині працює лікарем в обласній психіатричній лікарні

Полтавець Ігор Скляр – учасник Євромайдану. Нині працює лікарем в обласні психіатричній лікарні та грає у футбольній команді. 22 листопада 2013 року, будучи студентом Ігор Скляр приїхав на майдан Незалежності до Києва. Він брав участь у протесті.

«Коли ми захопили жовтневий палац, такий об’єднуючий дух всіх перехоплював! Ми оселилися і жили там  разом з черкащанами, сумчанами, хмельничанами. Там, у повітрі, літав дух якоїсь об’єднуючої сили! Ми не знали, що робити, заливали східці водою, щоб противники не змогли зайти, та все це було разом, настільки надихало, ми робили все єдино, з вірою, що успіх буде!», - каже Ігор Скляр.

Після закінчення університету та отримання диплому вчителя географії  Ігор Скляр пішов у добровольці до батальйону «Азов».

«Зв’язався з хлопцями з батальйону і 2 грудня 2014 року я вже був на підготовчій базі полку «Азов», - розповідає чоловік.

Нині Ігор працює в обласній психіатричній лікарні. Він - заступник головного лікаря . Раніше працював тут сторожем. 

«Після повернення з війни зрозумів, що маю бажання будувати Україну, робити, робити, тому повернувся в лікарню, де працював, де працюють мої батьки, вона для мене є рідною….», - каже Ігор Скляр

У робочому кабінеті Ігора Скляра портрети ідеологів, монархів та націоналістів.

«Це Євген Коновалець, Симон Петлюра, Шухевич, Горицьгорський. Це люди, які тоді прикладом своєї боротьби показали нам, як треба боротися», - говорить Ігор Скляр.

На згадку про Майдан та часи, коли воював, в Ігора Скляра є татуювання.

Ігор Скляр організовує курси психологічної реабілітації для військових. Грає у футбол у складі команди «Ворскла АТО». Разом з ним грають полтавці, які брали участь в антитерористичній операції на Донеччині та Луганщині.