Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Валерія Рибалка
Валерія Рибалка

Полтавські поліцейські презентували мобільний додаток «Мy Pol»

Полтавські поліцейські презентували мобільний додаток «Мy Pol»

Полтавські поліцейські презентували мобільний додаток «Мy Pol». За допомогою його містяни зможуть викликати поліцію, каже заступник керівника проекту « My Pol» Микита Стецюк. 

Це – меню мобільного додатку «My Pol». Тут 6 функцій. Серед них – виклик «SOS». Він працює так: людина надсилає повідомлення, диспетчер отримує його і переадресовує до поліцейського, він виїжджає на місце злочину, а диспетчер відстежує прогрес.

«Програма допоможе в екстреному випадку. Якщо ви не знаєте де знаходитесь. Тобто не знаєте конкретного адресу. Це може бути якась ділянка траси, або ви не місцевий турист, програма автоматично встановлює вашу геопозицію. І ці данні відсилають у поліцію. Також дуже важлива функція системи пуш-повідомлення. Таким чином поліція у вигляді сповіщення попереджає людей про різні події: масові гуляння,затори, перекриття дороги та сніжні замети», - розповідає заступник керівника проекту « MyPol» Микита Стецюк.

Є функція – «моніторинг роботи поліцейських».

«Це розширена функція комунікації людей та поліції. Що мається на увазі? У цьому додатку є окремим пунктом : поставити оцінку поліцейському. Тобто знаючи номер жетона поліцейського ви можете ставити оцінку кожному співробітнику з коротким коментарем. Вона фіксується і прийматиметься якесь рішення. Після чого буде складений рейтинг поліцейських», - говорить заступник начальника поліції Полтавщини Володимир Абрамов.

Програміст Денис Моісеєв оцінює роботу додатку.

«Перше, що кинулося в око – це реєстрація. Може це добре, але тут одразу вмикаються служби геолокації та відслідковування користувача, мого місце розташування. (2:22 -36)Є можливість написати повідомлення: обрати тип правопорушення, крадіжка там, чи щось інше. Добре, аби була можливість зробити фото. Це була б більш інтерактивна можливість. Це б хотілося бачити. (3:15-25) Додаток достатньо зручно сформований. Той хто його вперше встановив може спокійно визвати поліцію. Але знову ж, це якщо ви там вже зареєстровані», - каже програміст Денис Моісеєв.

Студент Владислав Романенко завантажив додаток.

«Дуже зручно, все можна зробити в телефоні. Тут все розбито за категоріям. Тут є категорії: правила дорожнього руху, кримінал, виклик за адресою, я - свідок, перевірка документів і поведінка у відділку поліції» -  каже студент Владислав Романенко.Григорій Яресько пробує викликати поліцію.

«Ось це? Перевірка відділу поліції…а виклик поліцейського за адресою мабуть, так? Ну так. Я не розумію тоді! Що ж тут зручного?Це вони для кого для людей зробили чи для себе? Ні, мене це не влаштовує» - каже Григорій Яресько.

Полтавщина – 7 регіон, де запрацював мобільний додаток. Додаток презентували в Чернівецькій, Івано-Франківський, Миколаївській, Волинський, Львівській та Житомирській областях.