Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

У Верховній Раді розглянуть питання щодо введення воєнного стану в Україні

У Верховній Раді розглянуть питання щодо введення воєнного стану в Україні

У Верховній Раді розглянуть питання щодо введення воєнного стану в Україні. Таке рішення ухвалив Президент України Петро Порошенко близько першої ночі. Рішення прийматимуть 26 листопада, о 16-й годині, на позачерговій сесії. 

«Рада національної безпеки й оборони України закінчила роботу. РНБО України визнало військові дії проти кораблів Військово-морських сил України актом агресії проти нашої держави. Рада національної безпеки й оборони винесла Президенту пропозицію оголосити правовий режим воєнного стану на 60 днів. За це рішення проголосували всі присутні члени Ради національної безпеки й оборони. Президент провів переговори з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм і досягнуто домовленості, щодо зібрання позачергового засідання Верховної Ради України на завтра о 16 годині. Верховна Рада, відповідно до Конституції України, повинна розглянути рішення Президента, і після позитивного голосування правовий режим воєнного стану реалізують в Україні», - говорить голова РНБО Олександр Турчинов.

«Воєнний стан не означає оголошення війни. Україна ні з ким не планує воювати. Він запроваджується виключно для захисту території, суверенітету. Воєнний стан не означає відмови від політико-дипломатичного врегулювання звільнення території. Ми маємо намір продовжити дотримуватися всіх міжнародних зобов’язань включно з мінськими угодами», - сказав Президент України Петро Порошенко.

25-го листопада, росіяни стріляли на ураження по кораблях Військо-морських сил України, коли ті виходили з Керченської протоки. Шестеро військових поранені. Загалом на суднах їх було - 23. Про це повідомив начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко. Броньовані артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» та буксир «Яни Капу» російські силовики захопили, а військових взяли в полон, розповів речник Військово-морських сил Олег Чалик.