Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Юлія Логвиненко
Юлія Логвиненко

Полтавський стадіон імені Бутовського готують до матчу з "Арсеналом"

Полтавський стадіон імені Бутовського готують до матчу з "Арсеналом"

Полтава готова приймати літак лондонського "Арсеналу". Про це розповів журналістам Суспільного директор аеропорту Володимир Окара.  Де буде гратимуть команди наразі не відомо. За інформацією прес-служби «ворсклян» гравці лондонського клубу прилетять в столицю. Місцевий спорткомплекс «Олімпійський» поки не дав офіційну відповідь, чи може «Ворскла» там приймати «Арсенал». Про це сказав віце-президент Олег Лисак. Наразі стадіон імені Бутовського продовжують готувати до міжнародного матчу. 

Попри заяву УЄФА про перенесення матчу до Києва, стадіон імені Бутовського готують до матчу з «Арсеналом». Із 9 ранку на стадіоні продовжують прибирати сніг. Агроном Володимир Ловкий готує газон до матчу. Сидіння на трибунах накриті плівкою. На момент заключного тренування продані майже 20 тисяч квитків.

11-15, футболісти "Ворскли" вчасно вийшли на передматчеве заключне тренування. Остаточного рішення, чи відбудеться цей матч між полтавською «Ворсклою» та лондонським «Арсеналом» тут, на стадіоні імені Бутовського поки що немає. Команди мали зіграти в оточенні 23 тисяч уболівальників, каже кореспондентка Юлія Логвиненко.

Півзахисник Сандро Кобахідзе, який відновлюється після травми, прийшов на тренування команди.

Я все таки думаю, якби ми були не "Ворскла-Полтава", а відомий європейський клуб, то не було б таких переносів матчу. Не знаю, чому "Арсенал" не хоче сюди летіти, можливо думають, що Полтава - це десь кінець світу, розповідає півзахисник «Ворскли» Сандро Кобахідзе

Коментарів щодо перенесення матчу в клубі поки не дають. Офіційний транслятор виїжджає зі стадіону в сторону Києва. Представники УЄФА також. Газон знову накрили. На прес-конференції головний тренер «Ворскли» Василь Сачко розповідає, як налаштовані його підопічні на гру.

Це додаткова мотивація для хлопців. Знаєте, є прислів'я: чим важче, тим для нас цікавіше, говорить головний тренер «Ворскли» Василь Сачко.

О 14-ій годині команда поїхала на заміську базу. Журналісти очікують на остаточне рішення клубу. Керівництво «Ворскли» тим часом листується з УЄФА. О 15-20 віце-президент "Ворскли" Олег Лисак повідомив: "Арсенал" з невідомих причин не хоче летіти в Полтаву.

Хотіли б, щоб нашу позицію почули. І з самого ранку ми цю позицію виклали в листах. Повірте, ми робитимемо все для того, щоб цю історичну і значущу гру прийняли в Полтаві, каже віце-президент «Ворскли» Олег Лисак.

Станом на 17 годину де відбудеться матч 5-го туру групового раунду Ліги Європи між "Ворсклою" та "Арсеналом" поки не відомо.