Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»
Автор сюжету:
Лілія Пархоменко
Лілія Пархоменко

У Полтаві вболівальники хотіли повернути квитки на матч «Ворскли» з «Арсеналом»

У Полтаві вболівальники хотіли повернути квитки на матч «Ворскли» з «Арсеналом»

Сьогодні біля стадіону імені Бутовського зібралися люди, які хотіли повернути квитки на матч «Ворскла» – «Арсенал». 

15-та година. Біля стадіону «Ворскла» у Полтаві зібрались люди.

Дізнатись, де буде матч відбуватися, в Полтаві чи в Києві. Бо я студент, в мене не вийде в Київ поїхати, в мене пари. А вони взагалі нічого не кажуть. Поки чекаємо. Каже Сергій Ярмолюк. Він хоче повернути квиток  на матч «Ворскла» – «Арсенал»

 Натовпу я не рахував, але людей багато зібралося, вони приходили і йшли. Чекали тут якоїсь інформації. Все мирно, люди вже зранку чекають, на емоціях, хвилюються. Правопорушень не було. Говорить патрульний поліцейський Дмитро Давиденко.

Я приніс 4 квитки на матч «Арсенал» – «Ворскла», які були куплені за два місяці до цього на прохання дитини, яка дуже хотіла сюди потрапити. Квитків навіть не було оригінальних, роздруківки дали. По 350 гривень. Тисяча чотириста гривень. Гроші повертати відмовляються, матчу немає. Розповідає Ростислав Скляр. Чоловік хоче повернути квиток на матч «Ворскла» – «Арсенал»

Ми готуємо списки з контактами і телефонами. Ми будемо подавати в суд. І будемо тоді вже вимагати не тільки повернення грошей за квитки, а й за моральні та фізичні страждання. Тут уже список, людей сорок, напевно. Каже Олег Кісільов, який хоче повернути квиток на матч «Ворскла» – «Арсенал»

У цей час – відбувається прес-конференція віце-президента «Ворскли».

Юристи з бухгалтерами займаються законністю повернення коштів. Буде відпрацьований механізм. І з понеділка ми будемо плавно займатись поверненням квитків, якщо ця гра не буде в Полтаві. На цю хвилину, якщо нам підтверджує компанія-розробник, то квитки, які на руках є, люди зможуть потрапляти на місця на стадіон «Олімпійський» по цих квитках. Повідомив  віце-президент ФК «Ворскла» Олег Лисак.