Філія ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «ЛТАВА»

Полтавська «Ворскла» повернулася додому з поразкою

Полтавська «Ворскла» повернулася додому з поразкою

Полтавська «Ворскла» повернулася додому з поразкою. 0-3 - з таким рахунком «біло-зелені» програли лондонському «Арсеналу». Матч відбувся вчора, 29-го листопада,у столиці.

Київ. Стадіоні «Олімпійський». На арені полтавська «Ворскла» та лондонський «Арсенал». Це - матч 5-го туру групового раунду Ліги Європи. На трибунах за «біло-зелених» вболівають кияни і полтавці.

 «Я тільки за Ворсклу вболіваю, останнім часом вона підводить сильно, але ось скоро повинна щось краще показати» .

Були й такі, хто вболівав за «Арсенал»

 «Вболіваю за Арсенал завжди. Вже протягом 13 років! »

Перший гол у ворота полтавців забив Еміль Сміт-Роу. Другий з пенальті Арон Ремсі. Підкріпив рахунок - Джозеф Віллок.

 «З перших хвилин команда почала активно атакувати, згодом ми перестали хвилюватися і забили перший гол. Гравці отримали впевненість в собі, почали забрати м’яч, знаходити моменти для атаки» - розповів головний тренер "Арсеналу Унаї Емері.

Підсумковий рахунок - 0:3.

Ардін Далку, гравець "Ворскли" :«Та прикро якось, програли, швидко отримали голи, не зрозуміло, прикро, звичайно. Це футбол, вчимося на помилках. Дуже прикро для нас було, що матч перенесли, там кажуть було 25 тисяч квитків продано. Це вплинуло і на нас, ми любимо своїх вболівальників.

Вадим Сапай, гравець "Ворскли":Хотілося б краще. У Арсенала 3 момента ‑ вони всі 3 забивають, в нас 3-4 моменти, але ми не можемо зпбити. Мабуть, рівень такий, у "Арсенала" набагато сильніші футболісти. Ми розраховували взяти очки з Арсеналом, але це футбол – не вийшло» .

Ігор Пердута, гравець "Ворскли": «Нас би наші вболівальники підштовхували вперед, приємніше б було грати для своїх. Ми виходили в Лігу Європи, щоб великий футбол в Полтаві був, але так не сталося. Але винити не можна, ні клуб, ані футболістів. Але дякую Києву за підтримку, ми її відчули».

Матч 5-го туру групового раунду Ліги Європи зіграли на нейтральному полі і Києві.

 «Ми непогано почали, закликали наших хлопців грати агресивніше – це був план на гру! Але пропустили швидкий гол, потім спірний пенальті, на мій погляд. В першому таймі вже була зроблена гра» - каже головний тренер "Ворскли" Василь Сачко

Заключний матч в груповому раунді полтавська «Ворскла» зіграє на виїзді проти лісабонського «Спортинга» - 13 грудня.